את דרכנו בעולם הסטייל התחלנו עוד בגיל קטן...

תמיד היינו האחרונות בכיתה שהיו להן מותגים …היינו מקבלות המון בגדים יד שנייה מחברים ומשפחה ותמיד היה לנו את הדיסוננס הזה בין "להיות כמו כולם" לבין "אנחנו הכי מגניבות בסטייל שלנו".
אנחנו זוכרות את הימים שרבנו עם אמא שלנו שתקנה לנו בגדים ב"גריפ" כי לכל החברות שלנו היה ואיך ההתבגרות בבית הספר השפיעה על על הרצון שלנו להיות "שוות" בחברה.

אנחנו זוכרות את מסיבות הפורים שאילתרנו תחפושות של אבריל לוין ואיך לקחנו כובע שאבא שלנו קיבל בעבודה עם הלוגו "ישראכרט" והפכנו לו צד כי לא היה לנו מספיק כסף לקנות תחפושות במאות שקלים. זוכרות את הצחוקים מאחורי הגב אבל גם את ההרגשה שאנחנו מיוחדות.
בורכנו בחצי צד עיראקי וחצי צד גרמני והושפענו משני הצדדים בטעם האישי (כמו במוזיקה)
סבתא רינה ז"ל הייתה רואה סדרות וסרטים בערבית וכל שישי בצהריים הייתה עושה לנו מצעד דרקונים משלה ושופטת את השחקניות בסדרה בחומרה על הסטייל שלהן.
היא הייתה ישנה עם התכשיטים עליה ואפילו סיכות בגד מיוחדת ותמיד אמרנו לה שזה מדהים שהיא מוכנה לכל תרחיש . גם בארבע בבוקר=)
לימים כשהתבגרנו היא הייתה מזועזעת שהתחלנו ללבוש מכנסי ג'ינס קרועים ולא נשכח איך היינו מעצבנות אותה בכוונה ואומרות לה שכל קרע בג'ינס כזה שווה 50 ש״ח
מהצד השני בבית משפחת קראוטהמר נדרשנו תמיד להגיע מכובדות יותר והסטייל אצלם בבית היה בעיקר מתאים למנת הג'לי היומית שסבא צבי ז"ל אכל בשעה 16:00 בדיוק.
היינו יושבים וצופים בקונצ'רטים יחד בסלון וזה היה בשבילנו כמו נשף מהאגדות. מסודר ומוקפד כמו שצריך .

שאלנו את עצמנו הרבה למה לנו בכלל להיכנס לעולם הזה של הסטיילינג כשאנחנו עכשיו בכל הכח במוזיקה והתשובה שכל הזמן חזרה על עצמה הייתה – כי זה אחד.
אנחנו מרגישות שכרקוקלי וכך כל עסק / אומן / יצירה – זה דבר שלם שמורכב מהמון המון פרמטרים והסטייל בחיים שלנו מושפע ומשפיע גם על המוזיקה שלנו .

אנחנו לובשות כבר שנים כמעט רק יד שנייה. אנחנו מאמינות ביד שנייה כי יש מאחורי בגד סיפור. יש עולם . יש דרך.
אין עוד כזה … אנחנו מרגישות הכי מיוחדת כשאנחנו לובשות משהו שהוא רק שלנו. שאי אפשר להשיג עוד כזה. שזה חד פעמי.
היום המודעות הסביבתית רק הולכת וגדלה ואנחנו רוצות לתמוך בשמירה על הכדור שלנו גם באמצעות מיחזור.
יש משהו מרגש בבגד שהיה שייך לאדם אחר . יש משהו מרגש במשהו שהוא לא מושלם ומוקפד… יש בזה חיים . 

את הבגדים באתר אספנו לאורך שנים מהקליפים / הופעות / צילומים וטיולים שלנו ובנוסף גם מייבאות מקייב מוצרים מיוחדים שלא יכולתי להתאפק ולהביא לכם .

בכל פעם שיצאנו מהבית ובכל הופעה התחילו לשאול אותנו מאיפה הבגדים שאנחנו לובשות והיכן אפשר להשיג כזה … התשובה שלנו תמיד הייתה זהה – "זה יד שנייה " – ולכן החלטנו לתת מענה לכל אותן/ם השואלים ולבנות אתר מיוחד שכולו מתרחש בעולם הזה ♥

** כל הבגדים באתר הינם יד שניה, מהארון הפרטי שלנו ומאוספים שצברנו וקנינו במהלך השנים בכל מיני שווקים בעולם